Betonové stropy, stěny a schodiště. Pohled správným směrem.

O NÁS

Naše společnost se zabývá realizací železobetonových monolitických konstrukcí - stropů, schodišť, stěn, anhydritových podlah. Za několik let naší existence máme za sebou již desítky úspěšných projektů. Naše odvedená práce se vyznačuje vysokou kvalitou a rychlostí realizace. Zakázky provádíme na velice příznivé ceny v porovnání s jinými stropními systémy. Chcete znát cenu Vaší poptávky? Nabízíme Vám vypracování předběžné cenové nabídky zdarma!

A proč si vybrat zrovna betonový monolitický strop? Hlavní výhodou je jeho možnost využití ve více směrech a to jak ve formě podpěr po celém obvodu stropní konstrukce, tak i upnutí ostatních konstrukcí mezi protilehlé podpory. Díky tomu je umožněno snížené dimenzi konstrukce a tím značně zvýšit tuhost celé konstrukce objektu.

U betonových monolitických stropů odpadá také nutnost realizace ztužujících věnců v úrovni stropu - ty jsou zde již součástí desky. U tohoto typu stropů se také nesetkáte s problémy, které se vyskytují u jiných typů, a to trhliny ve spárách mezi panely nebo vložkami. 

Konstrukci monolitického betonového stropu je možné upravit přesně podle druhu zatížení, nezávisle na skladebném systému. Lze do ní také opřít sloupky krovu, těžké příčky i komínová tělesa. V ostatních konstrukcích je nutno použít pod silně zatížená místa zesilující prvky jako jsou ocelové nosiče, silnější panely či zdvojené vazníky. V deskové konstrukci je možnost vytvoření takzvaných skrytých průvlaků, které umožňují vynechání ocelových průvlaků. 

Zpracovávám...

MÁTE ZÁJEM O NAŠE SLUŽBY? NAPIŠTE NÁM!